Ara WhatsApp

HAKKIMIZDA

DS İş Makineleri Yedek Parça Ltd. Şti. 2001 yılında Ankara Ostim Sanayi Sitesinde yerleşkesinde kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin her köşesine iş makineleri için yedek parça temini hizmeti vermektedir.

Dünyanın en bilinen markaları başta olmak üzere tüm markaların yedek parçaları stoklarımızda yer almaktadır. Yıllardır sektörde yer alan firmamız iş makinaları yedek parça temini ve ithalatı konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.
Hizmet kriterimiz için sektör tarafından benimsenen en üst kalite değerlerini benimsiyoruz.

Müşteri beklentilerini en kaliteli, hızlı ve güvenli şekilde karşılamak her zaman önceliğimiz. Önceliğimiz her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak. Hem kamu hem de özel sektör içerisinden pek çok müşterimiz için uzun yıllardır çözüm üretmekteyiz. Oluşan arızaların iş akşında ciddi olumsuzluklara neden olduğunun farkındayız. Bu yüzden müşterilerimize en kısa sürede ulaşarak sorunun çözümünü sağlıyoruz. 7/24 ekibimizle iletişime geçerek ve ihtiyacınız olan yedek parçaya kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Genellikle tüm yedek parçalar stoklarımızdan en hızlı şekilde yerine ulaştırılmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaç halinde gerek yurt içinden gerekse yurt dışından yedek parça temini yapılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile her marka iş makinesinin dişli, şanzıman, mekanik, motor ve elektronik aksamlarının temini yapılabilmektedir.
DS İş Makineleri Yedek Parça olarak kalite anlaşımız her gün önceki günden daha iyi olmaktır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.