Ara WhatsApp

HİDROMEK İş Makineleri Yedek Parçaları

hidromek-is-makinalari-yedek-parcaHidromek iş makinelerinin yedek parçaları tedariğinde, firmamız müşterilerine Türkiye’nin her bir bölgesinde itina ile hizmet sunmaktadır. Güçlü çalışan kadromuz ve tedarik ağımız ile Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye ulaşmaktayız.

Hidromek iş makinesi yedek parçalarımız, ürün yelpazemizde yer alan orijinal ve garantili ürünlerdir. Aracınızda oluşan, motor grubu, enjektör, piston gömlek ve segmanlar, silindir kapakları, turbolar, motor katriçi, krank mili, eksantrik mili, mazot pompaları, motor pervaneleri, motor blokları, egzozlar, motor kayışları arızalarında, orijinal Hidromek marka yedek parçalarımız ile sorunun ivedi şekilde çözümlenmesi adına çalışmaktayız. Tüm bunların yanında motor tamir takımlarımız da ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Ürünlerimiz %100 garantili ve orijinaldir. Araçlarınızdan ilk günkü verimi alabilmeniz ve iş gücünüzün etkilenmemesi adına yedek parça seçimlerinizde bu iki hususa dikkat etmeli ve oldukça seçici davranmalısınız.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp